Spoločnosť Sparta Magyarország Kft., sa za účelom zvyšovania kvality života ľudí a povedomia životného prostredia zameriava na zveľadenie vnútorných priestorov bytov, rodinných a firemných nehnuteľností, kancelárií aj iných pracovísk.

História našej spoločnosti

Za týmto účelom sa už po dobu niekoľkých rokov zaoberáme nielen distribúciou kvalitných parkiet, sanít, vnútorných aj vonkajších krytín, ale aj personalizovaným poradenstvom našim domácim i zahraničným klientom v priestoroch predvádzacej miestnosti resp. prostredníctvom nášho internetového obchodu.

Od leta 2022 sme sa kvôli narastajúcej energetickej kríze a čoraz ťažším podmienkam na rodinný život a podnikanie začali podieľať na distribúcií AT vykurovacích modulov na trhu. Hlavným cieľom je znížiť prevádzkové ťažkosti jednoduchým a vo vzťahu k životnému prostrediu uvedomelým spôsobom. Distribúciou vykurovacích modulov dávame pridanú hodnotu Maďarsku ale aj iným krajinám, pretože:

  • AT vykurovací modul dokáže vo veľmi krátkom čase vyrobiť teplú vodu vysokej teploty, ktorá je vhodná ako na vykurovanie budov, tak aj na výrobu teplej úžitkovej i technologickej vody.
  • Pri vývoji AT vykurovacieho modulu pred rokmi, bolo základnou motiváciou vyvinúť najmenší vykurovací modul na svete za použitia špeciálnych riešení a špeciálnych materiálov na realizáciu.
  • AT vykurovací modul je na trhu už niekoľko rokov a je použiteľný kdekoľvek, vďaka jeho prevládajúcim výhodám možnosti ovládania a programovania samostatne alebo pomocou SMART systému.

V dôsledku predaja a vývoja produktov máme stabilnú, vyspelú technológiu, ktorá disponuje všetkými potrebnými povoleniami. Vzhľadom na úspešný domáci predaj a prevádzkovanie, a na základe nadobudnutých produktových skúseností sa AT vykurovací modul dostáva aj na zahraničné trhy.

Vo viacerých krajinách Európy už možno nájsť inštalované AT vykurovacie moduly, príp. sa vstup na trh pripravuje.

VYBERTE SI AJ VY AT VYKUROVACÍ MODUL, ENERGETICKY AJ NÁKLADOVO OPTIMALIZOVATEĽNÝ SYSTÉM VÝROBY TEPLEJ VODY!

Pre viac informácií nás kontaktujte v menu KONTAKTY alebo vyplňte náš ONLINE FORMULÁR.